Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 442 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Euphoria 2019 me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Rue vjen në shtëpi nga rehabilitimi dhe takohet me Jules; Nate dhe Maddy përpiqen ta bëjnë njëri-tjetrin xheloz; Kat është e detyruar të heqë dorë nga diçka.

Euphoria: 1×1 me titra shqip
Jun. 16, 2019
Shpërndarë0