Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 74 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

Emily in Paris (2020) me Titra Shqip: 2x6

Boiling Point

Temperaturat shpërthejnë në natën e hapjes së Chez Lavaux. Emily mendon se Alfie e ka vlerësuar gabim stilin dhe gëzimin e saj. Sylvie bie në sy të një fotografi.

Emily in Paris: 2×6 me Titra Shqip
Dec. 22, 2021
Shpërndarë0