Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

Emily in Paris (2020) me Titra Shqip: 2x5

An Englishman in Paris

Emily përpiqet të praktikojë të folurit në frëngjisht me një shok klase të mërzitur, ndërsa bën xhonglimin e debutimit të Gabriel në restorant, një mbrëmje në Chopard dhe një Camille që vlonte.

Emily in Paris: 2×5 me Titra Shqip
Dec. 22, 2021
Shpërndarë0