Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 79 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

Emily in Paris (2020) me Titra Shqip: 2x10

French Revolution (Fundi Sezonit 2)

Emily e sheh besnikërinë e saj të copëtuar kur një shfaqje e modës në Versajë krijon terrenin për një përballje që mund të përcaktojë të ardhmen e Savoir-it dhe të saj.

Emily in Paris: 2×10 me Titra Shqip
Dec. 22, 2021
Shpërndarë0