Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

Emily in Paris (2020) me Titra Shqip: 1x3

Sexy or Sexist

Emily shpreh shqetësimet e saj në lidhje me një fushatë të re reklamuese të guximshme, ndërsa ajo merret me problemet  hidraulike, mësimet e gjuhës si dhe kolegët e pakëndshëm.

Emily in Paris: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 02, 2020
Shpërndarë0