Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 77 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

Emily in Paris (2020) me Titra Shqip: 1x2

Masculin Féminin

Emily përballet me natyrën komplekse të dashurisë në Francë kur entuziazmi i saj në një natë në punë i bën përshtypje një klienti joshës … dhe të martuar.

Emily in Paris: 1×2 me Titra Shqip
Oct. 02, 2020
Shpërndarë0