Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

Emily in Paris (2020) me Titra Shqip: 1x10

Cancel Couture (Fundi Sezonit 1)

Emily rrezikon të humbasë punën e saj për shkak të një dezertimi në javën e modës dhe përpiqet të hartojë një plan të ri ndërsa përgatitet t’i thotë lamtumirë një shoqeje të mirë.

Emily in Paris: 1×10 me Titra Shqip
Oct. 02, 2020
Shpërndarë0