Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 79 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

Emily in Paris (2020) me Titra Shqip: 1x1

Emily in Paris

Nga Amerika Emily sjell ide të reja dhe një qëndrim pozitiv në zyrën e saj në Paris, por paaftësia e saj për të folur frëngjisht është një rënie e vërtetë në stil…

Emily in Paris: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 02, 2020
Shpërndarë0