Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 107 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Elite (2018) me Titra Shqip: 6x6

Tina

Ivan kërkon çlirim emocional, Sara rrëshqet përsëri në rutinat e vjetra dhe Ari shkon në kërkim të mbylljes. Kur Isa propozon një bashkëpunim, Nico ka dyshime.

Elite: 6×6 me Titra Shqip
Nov. 18, 2022
Shpërndarë0