Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 94 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Elite (2018) me Titra Shqip: 6x4

War

Ekuipazhi del për ndeshjen e futbollit të kampionatit të Cruz, ku polemika çon në kaos – dhe më pas dhunë tronditëse. Sara merr një vendim të dhimbshëm.

Elite: 6×4 me Titra Shqip
Nov. 18, 2022
Shpërndarë0