Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 88 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Elite (2018) me Titra Shqip: 6x1

Anxiety

Ari, Mencia dhe Patriku kthehen në shkollë, të vendosur të mos lënë që bagazhi i familjes së tyre t’i rëndojë. Klubi i ri i Isës hapet me një natë të parë të madhe.

Elite: 6×1 me Titra Shqip
Nov. 18, 2022
Shpërndarë0