Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Echo 3 (2022) me Titra Shqip: 1x8

Family Matters

Amber humbet kontrollin e saj mbi realitetin dhe përballet me ekzekutimin. Nga opsionet, Princi dhe Bambi armatosen dhe rekrutojnë mercenarë për një bastisje historike.

Echo 3: 1×8 me Titra Shqip
Echo 3: 1×8 me Titra Shqip
Dec. 29, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit