Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Echo 3 (2022) me Titra Shqip: 1x7

Red Is Positive, Black Is Negative

Princi dhe Bambi negociojnë në rrugën e vështirë, duke kaluar një vijë. Violetta heton përfshirjen e mundshme të qeverisë.

Echo 3: 1×7 me Titra Shqip
Dec. 22, 2022
Shpërndarë0