Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Echo 3 (2022) me Titra Shqip: 1x3

The Gambler

Prince përdor njohuritë e tij mediatike për t’i bërë presion qeverive amerikane dhe kolumbiane që të zotërojnë misionin, duke shkaktuar një reaksion zinxhir në xhungël.

Echo 3: 1×3 me Titra Shqip
Echo 3: 1×3 me Titra Shqip
Echo 3: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 22, 2022
Shpërndarë0