Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Echo 3 (2022) me Titra Shqip: 1x2

Tora Bora in the City

Në ambasadën amerikane në Bogota, burrat përballen me burokraci. Ata gjejnë një aleat tek një bankier i fuqishëm dhe nisin një mision të improvizuar.

Echo 3: 1×2 me Titra Shqip
Echo 3: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 22, 2022
Shpërndarë0