Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Echo 3 (2022) me Titra Shqip: 1x1

Flyaway

Pas një martese të gëzueshme që shkoi keq, nusja zhduket në Amerikën e Jugut dhe ushtarët në familjen e saj zotohen ta gjejnë atë.

Echo 3: 1×1 me Titra Shqip
Echo 3: 1×1 me Titra Shqip
Nov. 22, 2022
Shpërndarë0