Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 88 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Driven (2018) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Reagimi i Colton ndaj lidhjes së tij me Rylee e detyron atë të tërhiqet, pasi makthet e traumave të saj të mëparshme kthehen. Por kur Colton i bën thirrje asaj për një shans tjetër, Rylee pajtohet dhe vendos t’i japë vetes shansin për të dashuruar përsëri.

Driven: 1×3 me Titra Shqip
Aug. 10, 2018
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit