Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Dopesick (2021) me Titra Shqip: 1x8

The People vs. Purdue Pharma (FUND)

Hetimi kriminal i Rick dhe Randy tani kërcënon perandorinë e Richard Sackler, aktivistët marrin masa kundër Purdue dhe Finnix përpiqet të shërojë komunitetin e tij të dashur që është shkatërruar nga varësia.

Dopesick: 1×8 me Titra Shqip
Nov. 17, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit