Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

Dopesick (2021) me Titra Shqip: 1x7

Black Box Warning

Richard Sackler dhe Purdue punojnë në sistem për të parandaluar që droga e tyre të mbretërojë, Bridget ka një përparim në misionin e saj, Betsy ka arritur deri në fund ndërsa Finnix eksploron rrugë të reja dhe Rick dhe Randy përgatitin çështjen e tyre penale.

Dopesick: 1×7 me Titra Shqip
Nov. 10, 2021
Shpërndarë0