Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dopesick (2021) me Titra Shqip: 1x6

Hammer the Abusers

Richard Sackler përballet me një sfidë katastrofike për përfundimin e Purdue, Bridget e çon luftën e saj në FDA, Finnix rivlerëson jetën e tij ndërsa Betsy përpiqet të largojë varësinë e saj dhe Rick dhe Randy gjejnë një provë bombë.

Dopesick: 1×6 me Titra Shqip
Dopesick: 1×6 me Titra Shqip
Nov. 03, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit