Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dopesick (2021) me Titra Shqip: 1x5

The Whistleblower

Me përhapjen e abuzimit me OxyContin në të gjithë vendin, Bridget fillon luftën në Purdue ndërsa Rick dhe Randy përpiqen të gjejnë një informator brenda Purdue për të lidhur çështjen e tyre.

Dopesick: 1×5 me Titra Shqip
Oct. 27, 2021
Shpërndarë0