Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dopesick (2021) me Titra Shqip: 1x4

Pseudo-Addiction

Shitjet e larta të OxyContin kërcënohen nga raportet e abuzimit, prokurorët hetojnë një ankesë qendrore në marketingun e OxyContin dhe Finnix fillon të vërë në dyshim sigurinë e drogës.

Dopesick: 1×4 me Titra Shqip
Oct. 20, 2021
Shpërndarë0