Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dopesick (2021) me Titra Shqip: 1x3

The 5th Vital Sign

Dr. Finnix fillon të marrë OxyContin nga Betsy, Bridget e kupton peshën që ilaçi ka në komunitete, Rick dhe Randy hetojnë botën e “kompanive të dhimbjes” dhe me shitjet në rritje, Richard Sackler bën më shumë plane, të shkëlqyera për ilaçin e tij të ri.

Dopesick: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 13, 2021
Shpërndarë0