Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 77 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dopesick (2021) me Titra Shqip: 1x2

Breakthrough Pain

OxyContin është në treg, por përballet me një kërcënim të mundshëm, ndikimi i madh i Purdue arrin në qytetin e Finch Creek, Bridget largohet nga autoriteti i saj DEA dhe fillon hetimi penal për OxyContin.

Dopesick: 1×2 me Titra Shqip
Oct. 13, 2021
Shpërndarë0