Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 217 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dopesick (2021) me Titra Shqip: 1x1

First Bottle

Richard Sackler është gati të lançojë një qetësues të ri të fuqishëm dhimbjeje, një mjeku vendas i jepet droga, një minatore qymyri planifikon të ardhmen e saj, një agjent i DEA mëson për pilulat e tregut të zi dhe prokurorët federalë vendosin të hapin një çështje për ilaçin. OxyContin .

Dopesick: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 13, 2021
Shpërndarë0