Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dinotopia (2002) me Titra Shqip: 1x3

Part 3 (FUND)

Gurri kryesor i diellit është gati të dështojë, që do të thotë fundi i Dinotopia. Ndërsa mishngrënësit përgatiten të sulmojnë kryeqytetin, Karl, David dhe Cyrus udhëtojnë drejt rrënojave të ndaluara të një tempulli të lashtë dinosaurësh në një përpjekje të dëshpëruar për të shpëtuar të gjithë.

Dinotopia: 1×3 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×3 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×3 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×3 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×3 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×3 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×3 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×3 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×3 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×3 me Titra Shqip
May. 14, 2002
Shpërndarë0