Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dinotopia (2002) me Titra Shqip: 1x1

Part 1

Karl dhe David përpiqen të përshtaten me jetën në Dinotopia, dhe hapi i parë është të ndjekin shkollën e klasës së Dinotopia, ku Marion u mëson atyre rregullat e shoqërisë së tyre, si dhe gjuhën e dinosaurëve. Megjithatë, Karl planifikon të arratiset nga ishulli.

Dinotopia: 1×1 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×1 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×1 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×1 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×1 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×1 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×1 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×1 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×1 me Titra Shqip
Dinotopia: 1×1 me Titra Shqip
May. 12, 2002
Shpërndarë0