Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 123 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip: 1x3

Smoke Signals

Dexter shpreson të ketë një shans për t’i rregulluar gjërat me Harrison, gjë që rezulton të jetë e vështirë për t’u bërë kur ka një hetim të plotë krimi që vetë Dexter ka shkaktuar. Harrison bashkohet me ekipin e mundjes së shkollës së mesme dhe shpejt bën emër në shkollë. Ndërkohë, një podkaster i vërtetë krimi nga LA mbërrin në Iron Lake dhe miqësohet me të dashurën police të Dexter.

Dexter: New Blood: 1×3 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×3 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×3 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×3 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×3 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×3 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×3 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×3 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×3 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 21, 2021
Shpërndarë0