Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 573 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com
  • Server 2fcom

Dark Desire (2020) me Titra Shqip: 2x7

A Dangerous Cocktail

Esteban dhe Montaño vazhdojnë të bashkëpunojnë për të goditur çështjen. Një video në celularin e Xhulietës e kthen Almën në një të dyshuar në hetimin e policisë.

Dark Desire: 2×7 me Titra Shqip
Feb. 02, 2022
Shpërndarë1