Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1135 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Dark Desire (2020) me Titra Shqip: 1x8

The tell-tale heart

Alma ka mendime të dyta për ta çuar Daríon në grackën e Estebanit dhe fillon të bjerë në panik. Ndërkohë, Leonardo fillon të dyshojë se gruaja e tij po e tradhton.

Dark Desire: 1×8 me Titra Shqip
Jul. 15, 2020
Shpërndarë2

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit