Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1147 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Dark Desire (2020) me Titra Shqip: 1x7

You messed with the wrong woman

Rikthimet zbulojnë fillimin e sëmundjes së Lucindës. Për të testuar një teori që ka Esteban, Alma ndjek udhëzimet e tij dhe i kërkon Daríos ta takojë atë në një motel.

Dark Desire: 1×7 me Titra Shqip
Jul. 15, 2020
Shpërndarë1