Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1453 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Dark Desire (2020) me Titra Shqip: 1x5

What do you know about Dario Guerra?

Në hotel, Darío spiunon festimin e përvjetorit. Esteban gërmon më thellë në sfondin e Daríos dhe gjen një lidhje me një rast të vjetër vrasjeje.

Dark Desire: 1×5 me Titra Shqip
Jul. 15, 2020
Shpërndarë2