Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 927 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Dark Desire (2020) me Titra Shqip: 1x16

Revelation 21:8... Fire is set upon his anger

Njeriu që vodhi provat në lidhje me rastin e Brendas i thotë Garcias se kush e punësoi atë. Darío kujton se ku Esteban e mbajti rob dhe kthehet atje.

Dark Desire: 1×16 me Titra Shqip
Jul. 15, 2020
Shpërndarë2