Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 962 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Dark Desire (2020) me Titra Shqip: 1x15

We never talked about love

Lucinda këmbëngul se i ka borxh para. García shqyrton videot e sigurisë dhe bëhet i dyshimtë. Leonardo tregon se çfarë ndodhi herën e fundit kur pa Brenda.

Dark Desire: 1×15 me Titra Shqip
Jul. 15, 2020
Shpërndarë0