Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5700 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Dark Desire (2020) me Titra Shqip: 1x13

You were only an innocent victim

Është bërë një zbulim i tmerrshëm. Esteban ka në dorë të dhënat e telefonit të Leonardos dhe ia tregon Almës. Zoe zbulon sinjalin e telefonit të Animus.

Dark Desire: 1×13 me Titra Shqip
Jul. 15, 2020
Shpërndarë5