Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2454 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Dark Desire (2020) me Titra Shqip: 1x1

It's just sex

Një profesoreshë juridike dëgjon burrin e saj në një bisedë telefonike të dyshimtë dhe më vonë viziton shoqen e saj të divorcuar së fundmi, e cila e tërheq zvarrë në një klub nate.

Dark Desire: 1×1 me Titra Shqip
Jul. 15, 2020
Shpërndarë4