Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 170 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip: 1x8

Cascade

Katerina dhe Langdoni e bindin Izabelën të mbrojë veten. Peter rilidhet me anëtarët e Leviathan.

Dan Brown’s The Lost Symbol: 1×8 me Titra Shqip
Nov. 04, 2021
Shpërndarë0