Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 189 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip: 1x7

Noögenesis

Mal’akh hedh dritë mbi ditët e fundit të burgut të Zakut. Langdoni dhe Katerina përballen me të kaluarën e tyre të përbashkët.

Dan Brown’s The Lost Symbol: 1×7 me Titra Shqip
Oct. 28, 2021
Shpërndarë0