Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 257 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip: 1x3

Murmuration

Me CIA -n në gjurmët e tyre, Roberti dhe Katerina i drejtohen Nuñez për ndihmë; Sato pyet Bellami.

Dan Brown’s The Lost Symbol: 1×3 me Titra Shqip
Sep. 30, 2021
Shpërndarë1