Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 298 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip: 1x9

The Bogeyman

Glenda, viktimat dhe familjet e tyre bëjnë çmos për të ecur përpara pavarësisht kujtimeve të tmerrshme, ndërsa Jeff tërheq bujë nga prapa hekurave.

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story: 1×9 me Titra Shqip
Sep. 21, 2022
Shpërndarë0