Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 290 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip: 1x8

Lionel

Ndërsa Jeff pret gjyqin, babai i tij merret me demonët e tij, policia e Milwaukee-t përpiqet të shpëtojë fytyrën dhe familjet e viktimave ndajnë historitë e tyre.

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story: 1×8 me Titra Shqip
Sep. 21, 2022
Shpërndarë0