Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 311 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip: 1x7

Cassandra

Një aktiviste e shquar takohet me Glendën, e cila rrëfen përvojat e saj të tmerrshme duke jetuar në vendin fqinj me Jeff-in dhe sesi shqetësimet e saj u injoruan kryesisht.

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story: 1×7 me Titra Shqip
Sep. 21, 2022
Shpërndarë0