Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 383 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip: 1x6

Silenced

Modelja aspirante Tony zhvendoset në Madison dhe takon Jeff në një bar, duke filluar një marrëdhënie përmes shënimeve të shkruara me dorë që merr një kthesë të errët.

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story: 1×6 me Titra Shqip
Sep. 21, 2022
Shpërndarë0