Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 671 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip: 1x2

Please Don't Go

Një Xhef i ri përballet me problemet në shtëpi dhe shkollë. Vite më vonë, sjellja e tij e çuditshme evoluon në vepra vrasëse që kalojnë pranë policisë.

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story: 1×2 me Titra Shqip
Sep. 21, 2022
Shpërndarë0