Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 269 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip: 1x10

God of Forgiveness, God of Vengeance (FUND)

Në burg, fama e sapogjetur e Jeff-it e bën atë një objektiv. Prindërit e tij kërkojnë mbylljen dhe Glenda shtyn për një memorial në baza të njohura për të nderuar viktimat.

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story: 1×10 me Titra Shqip
Sep. 21, 2022
Shpërndarë0