Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Cruel Summer (2021) me Titra Shqip: 1x8

Proof

Në ditën e parë të shkollës, të gjithë mësojnë se drama verore nuk ka mbaruar dhe se disa njerëz do të paguajnë më shumë për pasojat e mashtrimit të Jeanette dhe Kate se të tjerët.

Cruel Summer: 1×8 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×8 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×8 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×8 me Titra Shqip
Jun. 01, 2021
Shpërndarë0