Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Cruel Summer (2021) me Titra Shqip: 1x5

As the Carny Gods Intended

Jeanette dhe Kate kryqëzohen gjatë panairit të qarkut në Skylin High, ku njëra dëshpërimisht përpiqet të provojë veten dhe tjetra humbet.

Cruel Summer: 1×5 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×5 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×5 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×5 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×5 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×5 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×5 me Titra Shqip
May. 11, 2021
Shpërndarë0