Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Cruel Summer (2021) me Titra Shqip: 1x4

You Don't Hunt, You Don't Eat

E tronditur nga ankesa, Kate përgatit mbrojtjen e saj dhe gjen miqësi në një aleat të pamundur. Udhëtimi vjetor i Wallis për gjueti bëhet skena e një takimi të parë të rëndësishëm.

Cruel Summer: 1×4 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×4 me Titra Shqip
May. 04, 2021
Shpërndarë0