Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Cruel Summer (2021) me Titra Shqip: 1x10

Hostile Witness (Fundi Sezonit 1)

Bota e Kate dhe Jeanette përplasen kur të vijë data e gjyqit, duke i detyruar më në fund dy vajzat e reja t’i përgjigjen pyetjes që të gjithë po bëjnë, por përgjigja vjen me një çmim që jo të gjithë janë të gatshëm të paguajnë.

Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Jun. 15, 2021
Shpërndarë0