Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 177 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

Jeong Hyeok dhe shokët e tij flasin për ta fshehur atë në shtëpinë e tij, Se-ri merr një shije të mënyrës së tij të jetesës. Gu Seung-jun blen strehim në Phenian.

Crash Landing on You: 1×2 me Titra Shqip
Crash Landing on You: 1×2 me Titra Shqip
Crash Landing on You: 1×2 me Titra Shqip
Dec. 15, 2019
Shpërndarë1